Wtorek, 19 Marzec 2019, Msze Św. dzisiaj: w Starym Kisielinie - godz. 18:00

w Starym Kisielinie:Poniedziałek - godz. 07:00Wtorek - godz. 18:00Środa - godz. 18:00Czwartek - godz. 18:00Piątek - godz. 18:00Niedziela - 8:00, 11:30, 18:00
w Nowym Kisielinie:Sobota - 18:00Niedziela - 10:00
W pierwszy czwartek miesiącaw Starym Kisielinie: godz. 18:00

Zapraszamy Członków Grupy Modlitewnej „Przyjaciół Paradyża” na Eucharystię i adorację
o godz. 18.00 Msza św.
Podczas nabożeństwa będziemy modlić się w intencji powołanych do kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na wspólną agapę w kawiarence parafialnej.

W pierwszy piątek miesiącaw Starym Kisielinie: godz. 18:00w Nowym Kisielinie: godz. 17:00

Zapraszamy do kościoła w Starym Kisielinie
Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny o godz. 17.30, a następnie Eucharystię i adorację o godz. 18.00.
odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze.

W pierwszą sobotę miesiącaw Nowym Kisielinie: godz. 18:00

Zapraszamy do kościoła w Nowym Kisielinie
do wspólnej modlitwy ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

godz. 17.30 Różaniec
godz. 18.00 Msza św.
(eucharystia, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.)


PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W STARYM KISIELINIE
W ROKU DUSZPASTERSKIM 2019

14.01.2019 – PONIEDZIAŁEK
Pionierów Lubuskich – numery 1 – 25

15.01.2019 – WTOREK
Pionierów Lubuskich – numery 26 – 46

16.01.2019 – ŚRODA
Pionierów Lubuskich – numery od 47 do 70

17.01.2019 – CZWARTEK
Pionierów Lubuskich – numery od 71 do 99

18.01.2019 – PIĄTEK
Pionierów Lubuskich - numery od 100 do końca

19.01.2019 - SOBOTA
Bosmańska, Fregatowa, Rybacka, Sztormowa, Żeglarska, Kapitańska, Kolejowa,

21.01.2019 – PONIEDZIAŁEK
Studzienna

22.01.2019 – WTOREK
Sadowa tylko numery 4 od A do M, Polna, Słoneczna, Zielona, Leśna, Wrzosowa

23.01.2019 – ŚRODA
Sadowa bez numeru 4, Pocztowa

24.01.2019 – CZWARTEK
Dojazdowa numery 43 – 51, Grzybowa, Urocza

25.01.2019 – PIĄTEK
Dojazdowa - numery 1- 24

26.01.2019 – SOBOTA
Liliowa, Makowa, Wiosenna, Akacjowa, Różana, Malinowa, Jesienna, Lawendowa

28.01.2019 – PONIEDZIAŁEK
Dojazdowa - numery 25- 42

29.01.2019 – WTOREK
Szkolna – numery od 15 – do końca, Zagajnikowa, Dworcowa

30.01.2019 – ŚRODA
Zakole, Szkolna – numery 1-14

31.01.2019 – CZWARTEK
Przedszkolna, św. Floriana, Okrężna

02.02.2019 – SOBOTA
Zatorze – numery 16 – 17, 1 – 15

KOLĘDA ROZPOCZYNA SIĘ:
w dni powszednie od godz. 16.00, w soboty od godz. 10.00.