Stary Kisielin, dnia 2019-01-06

Objawienie Pańskie

1. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie: w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie: sobota o godz. 18.00

2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli podczas Mszy św. o godz. 11.30 – dzieci ze SP w Starym Kisielinie przedstawią jasełka. Natomiast przedszkolaki z Nowego Kisielina przedstawią jasełka podczas Mszy św. o godz. 10.00. Poświęcenie kredy, wody i kadzidła.

3. Parafialny Zespół Caritas i Rada Sołecka Nowego Kisielina zapraszają mieszkańców w dniu dzisiejszym (6 stycznia) na spotkanie opłatkowe o godz. 14.00 w świetlicy w Nowym Kisielinie.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu. Biuro parafialne w czasie kolędy czynne w soboty w godzinach: od 8.00 do 9.00.

6. Rada Sołecka Starego Kisielina i Zielonogórski Ośrodek Kultury w Starym Kisielinie zapraszają na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu zespołu BOLERO działającego przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Kisielina w niedzielę 13 stycznia 2019 o godz. 15.00 w Pałacu w Starym Kisielinie.

7. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na ubezpieczenie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.