Stary Kisielin, dnia 2024-02-18

w Nowym Kisielinie
piątek o godz. 17.00
sobota o godz. 18.00
Spowiedź święta pół godziny przed Mszą św.

2. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci.

3. W dzisiejszą I Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w kościele w Starym Kisielinie o godz. 17.15 nabożeństwa Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali w Nowym Kisielinie w niedzielę o godz. 9.35.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
w Nowym Kisielinie po Mszy św. o godz. 17.00
w Starym Kisielinie po Mszy św. o godz. 18.00.
Ofiary składane podczas nabożeństwa Gorzkich żali i Drogi Krzyżowej są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i osoby samotne na wspólne ognisko na zakończenie FERII ZIMOWYCH w sobotę o godz. 11.00 do Leśniczówki w Starym Kisielinie. Na wszystkich, którzy przybędą na ognisko czeka moc atrakcji przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Kisielina, Parafię pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych i Państwo Gabrielę i Mariusza Rosik.
7. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać podczas TRIDUUM PASCHALNEGO razem z naszą SCHOLĄ, na próbę śpiewów. Próby rozpoczną się od przyszłej niedzieli 25. lutego po Mszy św. o godz. 11.30.

8. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na Dzieło Pomocy Polskim Misjonarzom pracującym w krajach misyjnych.

9. Kurs przedmałżeński odbędzie się w Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze od 1 do 3 i 8 marca o godz. 18.00.

10. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025