Stary Kisielin, dnia 2024-07-14

XV Niedziela zwykła

1. Przypominam, że na okres wakacji od 7. lipca aż do ostatniej niedzieli 25. sierpnia Msza św. w NIEDZIELĘ WIECZOREM jest odprawiana w Starym Kisielinie o godz. 19.00.

2. W środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa.

3. W czwartek tj. 18. lipca przypada 16. rocznica śmierci śp. księdza infułata Mieczysława Marszalika. Msza św. za zmarłego śp. księdza infułata będzie sprawowana w tym dniu w o godz. 18.00. Po Mszy św. zgromadzimy się na wspólnej modlitwie przy grobie zmarłego księdza infułata w Zielonej Górze przy kościele pw. św. Jadwigi.

4. W piątek zapraszam na wspólną modlitwę - KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę, 21. lipca, rozpoczynamy Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów oraz będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto: