Stary Kisielin, dnia 2023-11-26

Niedziela Chrystusa Króla

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

2. W poniedziałek 27. listopada o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Starym Kisielinie odbędzie się spotkanie z Panią, która szyje alby na uroczystość I Komunii św.. Zapraszam na to spotkanie rodziców z dziećmi.

3. We wtorek 28. listopada zapraszam o godz. 18.00 do kościoła w Starym Kisielinie na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

4. W środę o godz. 17.15 zapraszamy na modlitwę uwielbienia.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi z książeczkami Moje 9. pierwszych piątków miesiąca. Zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach od godz. 17.30.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. W piątek zapraszam dzieci na spotkania OAZY DZIECI BOŻYCH o godz. 17.00 w salce przy kościele w Starym Kisielinie.

8. W pierwszą sobotę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Nowym Kisielinie o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

9. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone lampiony na Roraty.

10. W przyszłą niedzielę 3. grudnia zapraszam dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem w kościele w Starym Kisielinie o godz. 11.30. Św. Mikołaj wręczy dzieciom słodką niespodziankę.

11. W przyszłą niedzielę o godz.18.00 zapraszam na spotkanie młodzież kl. VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

12. Przy wyjściu z kościoła rozdajemy wydrukowane zaproszenia na wizytę duszpasterską "KOLĘDA 2024". Wypełnione zaproszenie proszę dostarczyć do kościoła w Nowym lub Starym Kisielinie do Świąt Bożego Narodzenia oraz serdecznie zapraszam na ŚWIĄTECZNY KONCERT MACIEJA MIECZNIKOWSKIEGO & ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO dnia 29. grudnia 2023 roku o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

13. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

14. Opłatki na stół wigilijny zostaną rozniesione przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej do rodzin.

15. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie również ofiarami wpłacanymi na konto parafialne:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025