Stary Kisielin, dnia 24.06.2018r

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. W dzisiejszą niedzielę (24. czerwca) zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

3. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwo po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek (29. czerwca) uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Polecamy w modlitwach Papieża Franciszka. W tym dniu ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św.:
w Nowym Kisielinie o godz. 17.00
w Starym Kisielinie o godz. 18.00

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam uczestników i rodziców wycieczki do Krakowa na spotkanie o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

8. Od przyszłej niedzieli na okres wakacji od 1 lipca aż do ostatniej niedzieli 26 sierpnia MSZA ŚW. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie będzie odprawiana o godz. 19.00.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.