Stary Kisielin, dnia 2019-01-20

III Niedziela Adwentu

1. Msze św. w dni powszednie:
w Starym Kisielinie
w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, w piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie w sobotę o godz. 18.00.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu. Biuro parafialne w czasie kolędy będzie czynne w soboty w godzinach:
od 8.00 do 9.00.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę 27. stycznia będzie obchodzona 33. rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty – pamiętajmy o modlitwie w intencji procesu beatyfikacyjnego. W tym dniu będzie sprawowana Msza św. w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00, na którą zaprasza Diecezjan biskup Tadeusz Lityński.

6. W dniu 22 stycznia 2019 roku (we wtorek) od godz. 8.00 w CENTRUM MEDYCZNYM przy ul. Pionierów Lubuskich 75 w Starym Kisielinie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne, cena jednego badania 55zł. Bliższe informacje w przychodni.

7. W dzisiejszą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoją miesięczną ofiarę. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na ogrzewanie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.