Archiwum Chwilowo Niedostępne
Stary Kisielin, dnia 18-02-2018

I Niedziela Wielkiego Postu

1. W dzisiejszą I Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w kościele w Starym Kisielinie o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali w Nowym Kisielinie w niedzielę o godz. 9.30.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
w Nowym Kisielinie o godz. 17.00
w Starym Kisielinie po Mszy św. o godz. 18.00.
Ofiary składane podczas nabożeństwa Gorzkich żali i Drogi Krzyżowej są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W piątek zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Zapraszamy w drugim tygodniu ferii dzieci i młodzież na rozgrywki tenisa stołowego w salach pod kościołem od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 12.00. Natomiast w piątek odbędą się zawody tenisa stołowego z nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Przyjaciół Kisielina i radnego miasta Mariusza Rosika. W sobotę zakończenie ferii zimowych w leśniczówce z ogniskiem, pieczeniem kiełbaski, zawody, gry i zabawa oraz przejażdżka zaczarowaną dorożką. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

8. W dzisiejszą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce w naszej świątyni „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

9. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na Dzieło Pomocy Polskim Misjonarzom pracującym w krajach misyjnych. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele kościelne.