Stary Kisielin, dnia 19-08-2018

XX Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Kościół zachęca nas wszystkich do podjęcia abstynencji. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o uzależnionych i ich rodzinach.

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. Parafialny Zespół Caritas organizuje wyjazd do Mrzeżyna w dniach od 7 do 9 września. Koszt wyjazdu 260 zł. Zapisy u pani Jadwigi Wąsik. Wyjazd jest dofinansowany przez Urząd Miasta Zielona Góra.

4. Przypominamy, że na okres wakacji od 1 lipca aż do ostatniej niedzieli 26 sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

5. W dzisiejszą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce w naszej świątyni „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

6. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.