Stary Kisielin, dnia 2024-03-24

NIEDZIELA PALMOWA

1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy misterium paschalne obejmujące Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Niedzielę Zmartwychwstania zapraszam do udziału.

2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15 w kościele w Starym Kisielinie.

3. Msze św. w tym tygodniu w Starym Kisielinie:
poniedziałek o godz. 7.00
wtorek, środa o godz. 18.00.

4. W środę zapraszam na spotkanie do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00 Służbę Liturgiczną Ołtarza: ministrantów, lektorów, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św..

5. WIELKI CZWARTEK
MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ O GODZ. 19.00

6. WIELKI PIĄTEK
O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
i rozpoczęcie nowenny do Miłosierdzia Bożego.

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU ROZPOCZNIE SIĘ
O GODZ. 18.00,
którą zakończymy nabożeństwem Drogi Krzyżowej.
W Wielki Piątek zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz rodziców młodzieży. W czasie nabożeństwa zostaną poświęcone krzyże dla młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.

7. WIELKA SOBOTA
godz. 13.30 – święcenie pokarmów w NOWYM KISIELINIE
godz. 14.00 – święcenie pokarmów w STARYM KISIELINIE
Ofiary składane na tacę przy poświęceniu pokarmów przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
ADORACJA W WIELKĄ SOBOTĘ OD GODZ. 8.00
godz.8.00 Żywy Różaniec Stary Kisielin Róża Pani Ani Czerskiej
godz.9.00 Żywy Różaniec Stary Kisielin Róża Pani Bronisławy Lipińskiej
godz.10.00 Żywy Różaniec z Nowego Kisielina
godz.11.00 Żywy Różaniec St. Kisielin Róża Pani Marii Wołkow
godz.12.00 Róża Różańcowa Męska, nadzwyczajni szafarze Komunii św., Przyjaciele Paradyża
godz.13.00 Żywy Różaniec Rodziców, Domowy Kościół, Apostolstwo Modlitwy św. Faustyny
godz.14.00 Parafialny Zespół Caritas, Koło Przyjaciół Radia Maryja, ministranci, lektorzy
godz.15.00 – Stary Kisielin: ul. Wiosenna, Malinowa, Porzeczkowa, Pocztowa, Truskawkowa, Lawendowa, Akacjowa, Sadowa, Zielona, Słoneczna, Studzienna, Wrzosowa, Kapitańska, Fregatowa, Sztormowa, Bosmańska
- Nowy Kisielin: ul. Spokojna
godz.16.00 – Stary Kisielin: ul. Pionierów Lub. 1 – 110,
- Nowy Kisielin: ul. Brzozowa, Cisowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Cedrowa
godz.17.00 – Stary Kisielin: ul. Dworcowa, Szkolna, Zakole,
- Nowy Kisielin: ul. Kolejowa, Pałacowa, Syrkiewicza, Dolna, Kościelna, Leśna, Dębowa, Sosnowa
godz.18.00 – Stary Kisielin: ul. Kolejowa, Okrężna, Przedszkolna, Zatorze, Urocza, Dojazdowa,
- Nowy Kisielin: ul. Odrzańska, Źródlana, Strumykowa, Piaskowa, Polna, Podgórna, Grabowa

ROZPOCZĘCIE LITURGII WIELKIEJ SOBOTY
O GODZ. 19.00
poświęcenie ognia, wody, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynosimy świece).

8. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
MSZA ŚW. REZUREKCYJNA O GODZ. 6.00.
Msze św.:
w Starym Kisielinie o godz. 6.00, 11.30
w Nowym Kisielinie o godz. 10.00
W niedzielę ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie.

9. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
w Starym Kisielinie o godz. 8.00, 11.30, 18.00
w Nowym Kisielinie o godz. 10.00
Ofiary składane na tacę w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet. Tradycyjnie w drugi dzień świąt w lany poniedziałek Ochotnicza Straż Pożarna będzie jeździć i polewać wodą domostwa w Starym i Nowym Kisielinie.

10. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto: