Stary Kisielin, dnia 20-05-2018

Zesłanie Ducha Świętego

1. W dzisiejszą niedzielę 20 maja, o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Polecamy w modlitwie rodziców i dzieci, aby był to dzień dla nich pełen błogosławieństwa Bożego i początkiem więzi z Chrystusem Eucharystycznym. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.00 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.

2. W poniedziałek 21. maja święto NMP MATKI KOŚCIOŁA Msza św. o godz. 7.00 w kościele w Starym Kisielinie.

3. W czwartek, 24 maja, przypada dzień uroczystości odpustowej naszej Wspólnoty parafialnej, którą przeżywać będziemy pod przewodnictwem Ks. Bpa Stefana Regmunta o godz. 18.00. Podczas Mszy św. Ksiądz Biskup udzieli Komunii św. dzieciom, które przystąpiły w tym roku do Komunii św. oraz udzieli sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszam całą Wspólnotę parafialną do czynnego udziału w naszej uroczystości odpustowej, której patronuje Matka Boża Wspomożenie Wiernych.

4. Dyrektor Zespołu Edukacyjnego nr 7 w Zielonej Górze zaprasza 25 maja 2018 na BIEG PAMIĘCI ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 w kościele w Starym Kisielinie, o godz. 10.00 uroczyste rozpoczęcie biegu i około godz. 12.30 zakończenie.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W sobotę, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki – zapraszam w tym dniu do wspólnej modlitwy za nasze mamy.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

8. W przyszłą niedzielę 27 maja, zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci oraz dzieci z klasy IV (z okazji 1. rocznicy przystąpienia do I Komunii św.) na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

9. Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczniów klasy II gimnazjalnej i klasy VII. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę (27. maja) o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.